מוניות משדה התעופה

מוניות משדה התעופה כוללות רכבי פרמיום של מרצדס. ויסיעו אתכם לנסיעות ארוכות בחוויית נסיעה מושלמת. מוניות מרצדס מציעות את רמת הנוחות ואיכות הנסיעה הגבוהות ביותר, כאשר רמת הגימור והתאורה האיכותית בתא הנוסעים יוצרות תחושת יוקרה מפנקת. 

מוניות משדה התעופה

מוניות בן גוריון מציעות שירותי הסעות בפריסה ארצית וכל זה במאמץ לתת לקהל הלקוחות שלנו את המענה המהיר ביותר במחיר הנמוך ביותר.

אנחנו נשלח מונית פרמיום לבחירתכם, רכב נקי עם נהג אדיב. בדרך משדה התעופה תבינו שעשיתם את הבחירה הנכונה. כי חוויית הלקוח נמצא אצלנו בסדר בעדיפות עליונה.

אז למה אתם מחכים? בחרו כאן למטה את דגם המונית שתרצו להזמין ( בתיאום מראש ).ואנחנו כבר נדאג לשאר.

מוניות משדה התעופה

דגמי מוניות מרצדס לבחירה!

מוניות שדה התעופה

דגם B CLASS

מונית פרמיום מדגם מרצדס B200: רכב קטן מבחוץ וגדול מבפנים, עם תא נוסעים מרווח מאד. עיצוב הפנים נותנת תחושה יוקרתית ויוצרות הרגשה של בית!
מונית מומלצת לנסיעות משפחתיות!

מוניות שדה התעופה

דגם C CLASS

מונית פרמיום מדגם מרצדס C CLASS מציעה עיצוב קלאסי, נוחות וביצועים מרשימים. חדשנות טכנולוגיה מתקדמת, מצוידת במערכות בטיחות מתקדמות ועיצוב ספורטיבי.
מעולה לנסיעות עסקיות ארוכות.!

מוניות שדה התעופה

דגם E CLASS

מונית פרמיום מדגם E CLASS היא מונית ברמת אבזור ונוחות שלא הכרנו בעולם המוניות. שילוב של רכב אינטליגנטי ונוחות בלתי מתפשרת שהופכות את חווית הנסיעה לאופטימלית.
מתאימה במיוחד לנסיעות עסקיות!

מוניות גדולות משדה התעופה

דגם V CLASS

מונית גדולות משדה התעופה מדגם V CLASS היא המתאימה ביותר לנסיעות משפחתיות או טיולים עד 6 נוסעים. העיצוב החדיש והעוצמתי שלה יוצר יוקרתיות, האבזור מפנים מזכיר את תחושת הביתיות. והכל בשילוב מערכות בטיחות ברמה שעולם ההסעות לא הכיר.

מוניות משדה התעופה

מגיעה לכם איכות!

לאחר שהכרתם את כל הדגמים המפוארים של מרצדס שיש במוניות משדה התעופה. נותר רק לשריין איסוף מנתב"ג או מהבית. כי מגיע לך את הטוב ביותר!

הנסיעה הבאה עוד לא מתוכננת? שמרו את האתר במועדפים עד הפעם הבאה שתזדקקו למונית משדה התעופה!

הזמנת מוניות נתב"ג